Festivalová sezóna je tady. A zatímco ve dvaceti jsme na festival jeli s batohem, dvěma stovkami v kapse a pocitem nesmrtelnosti, po třicítce řešíme úplně jiné věci. Máme si vzít Ibalgin? Jak daleko je hotel? A stojí to VIP vůbec za to?
V první epizodě porovnáváme festivaly ve 20 a ve 30. Vzpomínáme na spaní ve stanu, outfitové experimenty, langoše ve tři ráno i nekonečnou energii, kterou jsme kdysi měli. A řešíme, proč dnes místo FOMO hledáme stín, pohodlné boty a kvalitní prosecco.
Epizoda plná festivalových zážitků, generačních rozdílů, sebereflexe a důkazů, že stárnout neznamená přestat pařit. Jen trochu víc plánovaně.